• Головна
  • Україна
  • Кандидат на посаду судді Конституційного суду не зміг назвати рік прийняття Конституції України

Кандидат на посаду судді Конституційного суду не зміг назвати рік прийняття Конституції України

Кандидат на посаду судді Конституційного суду не зміг назвати рік прийняття Конституції України

Суддя Господарського суду Закарпаття Любомир Андрейчук під час співбесіди спершу відмовився відповідати на питання, а потім заявив, що Конституцію України прийняли в 1991 році

Суддя Господарського суду Закарпатської області Любомир Андрейчук, на засіданні дорадчої групи експертів, яка розглядала його кандидатуру на посаду судді Конституційного Суду, не зміг дати відповідь на запитання, про дату прийняття Конституції України. Відео співбесіди поширив у Facebook 6 березня журналіст Тарас Середич.

Під час засідання один з експертів дорадчої групи, Василь Шакун, поставив запитання судді Любомиру Андрейчуку: “Оскільки ви готуєтесь до посади судді Конституційного суду, не могли б ви сказати, коли була прийнята Конституція України і з яких глав та статей вона складається?”. Любомир Андрейчук у відповідь сказав: “Чи можу я не відповідати на питання?”. Опісля прохання все-таки дати відповідь, кандидат помовчав кілька секунд і зрештою дав неправильну відповідь, а саме назвав 1991 рік, замість 1996.

📌суддя Господарського суду Закарпатської області Любомир Андрейчук проходить конкурс із відбору кандидатів на посаду...

Posted by Taras Seredych on Wednesday, March 6, 2024

До слова, Любомир Андрейчук перебуває на посаді судді господарського суду Закарпатської області з 25 липня 2013 року. У жовтні минулого року Андрейчук подав заяву на конкурсний відбір кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України. Співбесіда із Любомиром Андрейчуком відбулась 5 березня 2024 року.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності