Кабмін виділив понад 17 млрд гривень на ремонт доріг

Кабмін виділив понад 17 млрд гривень на ремонт доріг

Йдеться про кошти, що надійшли до Дорожного фонду у попередні роки та не використані у 2023 році

Кабінет Міністрів виділив 17,1 мільярда гривень на утримання доріг коштом невикористаних минулого року коштів держбюджету. Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 23 лютого, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук на своїй сторінці у Telegram.

"Спрямовано Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури залишок коштів спеціального фонду державного бюджету у сумі 17,1 млрд гривень, який утворився на 1 січня 2024 року", – написав Мельничук.

Йдеться про кошти, що надійшли до Дорожного фонду у попередні роки та не використані у 2023 році. Їх спрямують на нову бюджетну програму "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення".

Крім того, Кабмін затвердив Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у 2024 році.

"Порядком визначено... розподіл бюджетних коштів за напрямами використання; перелік обʼєктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, та обсягів їх фінансування за рахунок коштів державного бюджету", – додав Мельничук.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності