• Головна
  • Україна
  • У Міністерстві оборони виявили порушень на 10 мільярдів гривень

У Міністерстві оборони виявили порушень на 10 мільярдів гривень

Рустем Умєров повідомив про результати внутрішнього аудиту в міністерстві, який проводили впродовж останніх чотирьох місяців, фото «Укрінформу»

Внутрішній аудит Міністерства оборони та оновлена Генеральна інспекція вже виявили за останні чотири місяці порушень на понад 10 млрд грн, які були вчинені раніше, повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

За словами міністра, наразі один з пріоритетів команди Міноборони — вичищення системи від недоброчесних учасників всередині установи і зовні. Умєров додав, що відомство працює над цим у тісній співпраці з правоохоронними органами та спеціальними службами.

Він нагадав, як у грудні СБУ у взаємодії з Міноборони ліквідувала корупційну схему на придбанні боєприпасів для ЗСУ на майже 1,5 млрд грн.

«Це те, про що можемо говорити публічно. Попереду будуть ще новини», — написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

Очільник Міноборони зазначив, що відомство працюємо над впровадженням нової архітектури закупівель за стандартами НАТО. Закупівлі здійснюють дві спеціальні агенції: «‎Державний оператор тилу», який буде закуповувати тилове майно, зокрема їжу, одяг, пальне, та «‎Агенція оборонних закупівель», яка спеціалізується на закупівлі зброї, її мають перезавантажити.

«За чотири місяці вдалося зекономити за всіма тиловими закупівлями приблизно 3,5 млрд грн. Це орієнтовно 20% від запланованої суми на закупівлі», — повідомив Умєров.

Нагадаємо, на тлі скандалу з розкраданням грошей компаніями львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, заступник міністра оборони Віталій Половенко заявив, що відомство розриває всі контракти з його компаніями. Зазначимо, що Гринкевич був одним із найбільших постачальників Міністерства оборони — постачав одяг для військових.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності