• Головна
  • Україна
  • Заблокованим на кордоні з Польщею далекобійникам доставили продукти та їжу

Заблокованим на кордоні з Польщею далекобійникам доставили продукти та їжу

Заблокованим на кордоні з Польщею далекобійникам доставили продукти та їжу

Роздали 2500 літрів води, 1200 обідів та необхідні медикаменти водіям, що заблоковані перед пунктом пропуску “Дорогуськ – Ягодин”.

Заблокованим на кордоні далекобійникам доставили необхідні продукти та ліки. Про це 26 листопада повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

25 листопада команда міністерства спільно з Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників роздали 2500 літрів води, 1200 обідів та необхідні медикаменти водіям, що заблоковані перед пунктом пропуску “Дорогуськ – Ягодин”.

Також 10 днів далекобійникам допомагає команда World Central Kitchen. За цей час команда роздала майже 14 тисяч гарячих обідів.

““Ягодин – Дорогуськ” – це найбільший вантажний пункт пропуску України. За добу, через з нього на в’їзд та виїзд може проїжджати по 680 вантажівок. Наразі, через блокаду кордону з польського боку, цей пункт пропуску перетинає кілька десятків вантажівок на добу. Окрім цього, з польського боку кордону у фізичній черзі очікують понад 800 вантажівок”, - йдеться у повідомленні.

Минулого тижня продукти, вода та ліки були доставлені водіям, що тривалий час очікують перед пунктами пропуску “Корчова – Краківець” та “Рава-Руська – Гребенне”. Наразі кількість вантажівок у фізичній черзі з польського боку складає 700 та 600 транспортних засобів відповідно.

Водії та перевізники, що заблоковані на кордоні, можуть звернутись на цілодобову гарячу лінію Укртрансбезпеки, повідомити про потреби та будь-які інші пов’язані питання за номером: +38-(067)-120-04-83.

Додаткові потреби можна вказати через форму. Також, водії, що бажають евакуюватись до України, можуть заповнити форму за посиланням

Додамо, минулого тижня Міністерство відновлення спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило Штаб допомоги українським водіям. Його завдання – забезпечити українських перевізників їжею, питною водою, медикаментами, допоки не буде відновлена стабільна робота пунктів пропуску. Водночас Міністерство ініціювало скерування моніторингових груп з боку Європейського Союзу на заблоковані пункти пропуску з метою фіксації реальної ситуації.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності