• Головна
  • Україна
  • Керівниця податкової служби Полтавщини накупила квартир і автомобілів на понад 6 млн грн

Керівниця податкової служби Полтавщини накупила квартир і автомобілів на понад 6 млн грн

Керівниця податкової служби Полтавщини накупила квартир і автомобілів на понад 6 млн грн

Все майно зареєстроване на родичів керівниці податкової служби Полтавщини

ДБР викрило керівницю податкової служби Полтавщини на отриманні необґрунтованих активів на 6,1 млн грн. Про це 22 листопада повідомили у Державному бюро розслідувань.

Цю посаду займає Рябкова Алла Михайлівна.

Промоніторивши статки в.о. начальниці ГУ Державної податкової служби України у Полтавській області, виявили необґрунтовані активи на 6,1 млн грн. Все придбане впродовж 2020-2023 років майно зареєстроване на членів сім’ї та довірених осіб чиновниці.

Зокрема, її рідна сестра стала власницею квартири в Києві вартістю понад 2,2 млн грн. Батько службовиці придбав автомобіль Land Rover Range Rover Velar вартістю майже 900 тис. грн. Її дочка купила автомобіль Toyota C-HR Hybrid за майже 1,5 млн грн. Чоловік службовиці став власником квартири у Полтаві вартістю майже 1 млн грн. Всі ці покупки були здійснені за кошти, які не отримали підтвердження законності їхнього походження.

Матеріали скеровані до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності