• Головна
  • Україна
  • З тимчасово окупованих територій повернули ще чотирьох українських дітей

З тимчасово окупованих територій повернули ще чотирьох українських дітей

З тимчасово окупованих територій повернули ще чотирьох українських дітей

Усього команда Save Ukraine повернула з Росії й ТОТ уже 204 дитини

Іще чотирьох українських дітей разом з сім’ями повернули з тимчасово окупованих територій. Про це 14 листопада повідомив засновник Save Ukraine Микола Кулеба.

В окупації весь минулий навчальний рік двоє з цих дітей вчилися в українській школі онлайн, поки їхнім селом постійно проходили російські рейди. Під час таких занять матір юних українців дивилася у вікно й слідкувала, аби в дім не увірвалися солдати РФ. Врешті російські військові почали погрожувати батькам, що заберуть їхніх дітей, відберуть будинок, а їх самих депортують. Тому сім'я була змушена віддати дітей в російську школу”, - йдеться у повідомленні

“У школі “новеньких” українських дітей зобов'язали загорнутися у прапор РФ й ходити в ньому до кінця уроків. Коли ж деякі діти втомилися й попросили його зняти, вчителька погодилася. Однак вже за мить озброєний російський військовий сварив дітей за “нелюбов до Росії. У шкільних коридорах діти постійно бачили таких солдатів зі зброєю, які стояли під класами й забирали на “виховні бесіди” 10-річних українців за необережно сказане “будь ласка” в класі”, - написав Микола Кулеба.

Діти походили в російську школу лише 4 дні, поки родину не забрали звідти. Зараз сім’ї вже перетнули кордон України й перебувають у безпеці. Тепер на них чекає психологічне відновлення й поступове повернення до нормального життя.

Усього команда Save Ukraine повернула з Росії й ТОТ уже 204 дитини.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності