На Стрийщині запрацює обласний центр соціальної реабілітації дітей

На Стрийщині запрацює обласний центр соціальної реабілітації дітей

У ньому надаватимуть психологічну допомоги дітям, які постраждали від війни

На Львівщині запрацює обласний центр соціальної реабілітації дітей. Меморандум про його створення підписали 3 листопада керівники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та благодійного фонду HOPE.UA. Проєкт передбачає надання кваліфікованої психологічної допомоги дітям, які мають травми війни, зокрема тим, хто пережив окупацію, втратив рідних чи дім.

«Фахівці HOPE.UA уже мають досвід роботи у цьому напрямі, зокрема у межах профільної програми реабілітації упродовж шести місяців спеціалісти надали допомогу 120 дітям», – зазначив начальник ЛОВА Максим Козицький.

Центр запрацює на базі будинку підтриманого проживання у Стрийському районі. В приміщенні проведуть реставраційно-ремонтні роботи. Це та подальшу діяльність установи профінансує Міністерство закордонних справ Нідерландів спільно з Health Net TPO.

«Вдячність HOPE.UA за увагу до дітей і їхнього психологічну стану в умовах великої війни, а також проєкти для підтримки вимушено переміщених осіб, організацію харчування для людей у складному становищі на Львівщині, надання гуманітарної допомоги на прифронтових територіях та співпрацю зі соціально-відповідальним бізнесом. Дякую за ще одну важливу ініціативу, яку спільно розпочинаємо», – додав Максим Козицький.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності