Лоукостер Ryanair повертається в Україну

Лоукостер Ryanair повертається в Україну

Ryanair планує відкрити 75 маршрутів з Європи до України

Керівництво лоукостера Ryanair на чолі з Майклом О'Лірі прибуло до Києва та провело низку ділових зустрічей і оголосило про масштабні плани повернення в Україну.

Про це повідомив аеропорт "Бориспіль".

Зазначається, що керівництво компаії побачило збережений стан інфраструктури аеропортів України таї х операційну готовність відновити польоти в будь-який час. Згідно з інформацією української сторони, Ryanair планує відкрити 75 маршрутів з Європи до України протягом восьми тижнів після того, як повітряний простір буде оголошено безпечним.

Ryanair має намір залучити значні кошти в Україну та очолити відновлення українського ринку авіаперевезень:

  • інвестувавши близько 3 мільярдів доларів
  • розмістити до 30 нових літаків Boeing MA у 3-х основних аеропортах України - в Києві, Львові та Одесі.

"Щойно небо над Україною буде знову відкрито для комерційної авіації, Ryanair повернеться в Україну, з'єднавши основні аеропорти України з більш ніж 20 столицями ЄС", заявив виконавчий директор авіакомпанії Майкл О'Лірі за підсумками візиту до Києва.

Авіакомпанія готова здійснювати до 600 рейсів на тиждень. Ryanair ткож планує відкрити щоденні рейси між Києвом, Львовом та Одесою, щойно аеропорти будуть готові до цього.

У Ryanair наголосили, що готові створити тисячі нових робочих місць для українців в авіації одразу ж після завершення війни.

"Україна - країна з 40-мільйонним населенням, багато з яких опинилися розкиданими по всій Європі внаслідок незаконного вторгнення Росії. Ми з нетерпінням очікуємо можливості возз'єднати ці сім'ї, за допомогою доступних тарифів Ryanair, щойно це буде безпечним. Низькі тарифи Ryanair матимуть вирішальне значення для відновлення економіки України",—заявив О'Лірі.

Під час візиту до Києва обговоренню цих планів були присвячені зустріч із віцепрем'єром - міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександром Кубраковим, а також із представниками аеропортів Києва, Львова та Одеси.

Нагадаємо, українського ветерана російсько-української війни, вигнали з літака, який летів із Тель-Авіва до Варшави. Чоловік просив екіпаж взяти його на борт, але йому відмовили. Співробітники угорської лоукост-авіакомпанії не дозволили йому вилетіти з Ізраїлю. Зрештою, після кількох десятків хвилин суперечки його вивели з літака. Зазначається, що екіпаж літака прийняв таке рішення, бо чоловік не міг зайняти своє місце.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності