• Головна
  • Україна
  • СБУ вилучила нафтопродукти «Укрнафти» і «Укртатнафти» на майже 800 млн грн

СБУ вилучила нафтопродукти «Укрнафти» і «Укртатнафти» на майже 800 млн грн

СБУ вилучила нафтопродукти «Укрнафти» і «Укртатнафти» на майже 800 млн грн

Під час обшуків на логістичних базах і складах компаній правоохоронці вилучили понад 16 тис. тонн нафтопродуктів

Служба безпеки і БЕБ продовжують розслідувати корупційні схеми колишнього менеджменту ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта».

Про це йдеться на сторінці Служби безпеки України.

Під час обшуків на логістичних базах і складах компаній правоохоронці вилучили понад 16 тис. тонн нафтопродуктів.

Загальна вартість продукції становить майже 800 млн грн.

Таким чином СБУ заблокувала можливий нелегальний збут цих нафтопродуктів, які з «Укрнафти» і «Укртатнафти» незаконно вивів попередній менеджмент цих компаній.

Наразі вирішують питання щодо арешту вилучених паливно-мастильних матеріалів та їхньої подальшої передачі на потреби Сил оборони.

Встановлено, представники «Укртатнафти» впродовж 2022 року відвантажували пальне за адресами афілійованих компаній без відображення операцій у податковій звітності.

Згодом підконтрольні АЗС реалізовували гуртові партії нафтопродуктів без сплати акцизного податку.

Раніше співробітники Служби безпеки спільно з БЕБ викрили масштабні схеми привласнення 40 млрд гривень колишніми власниками і топменеджментом «Укрнафти» та «Укртатнафти».

За цим фактом повідомили про підозру головному бухгалтеру та колишньому директору ПАТ «Укртатнафта», який зараз під вартою.

У рамках слідчих дій СБУ спільно з Бюро економічної безпеки провела низку обшуків, зокрема за місцем проживання власників і топменеджменту групи, до якої входять компанії, а також за адресами ймовірного зберігання нафтопродуктів у різних регіонах України.

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин незаконної діяльності і притягнення винних до відповідальності.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності