• Головна
  • Україна
  • Реакція на витівку коміка: в Україні змінять порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків

Реакція на витівку коміка: в Україні змінять порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків

Реакція на витівку коміка: в Україні змінять порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків

Ситуацію з коміком Щегелем буде взято під контроль правоохоронців

У Міністерстві культури та інформаційної політики віреагували на ситуацію, що склалась з порушенням правил перетину державного кордону та повернення в країну стендап коміка Андрія Щегеля. Там зазначили, що міністерство сприяє виїздам різних митців, творців, художників, артистів, музикантів, журналістів тощо, але через подібні випадки, як з Андрієм Щегелем, ситуація для тих, хто дійсно боронить Україну та веде боротьбу на культурному фронті ускладнюється.

Про це повідомили на сторінці Мінкульту у Telegram.

«Зазначена особа, яка порушила надане їй право виїзду за кордон, перебувала в складі групи, якій було надано тимчасовий дозвіл. Дії коміка є неприпустимими в умовах воєнного стану, в час, коли переважна більшість свідомих чоловіків залишаються країні та готові воювати за збереження нашої держави», - йдеться у повідомленні.

Відтак Мінкульт разом з правоохоронними органами інціюють посилення відповідальності за порушення правил виїзду та повернення до України чоловіків призовного віку. Водночас затвердиться більш жорсткий порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку. Тоді як ситуацію зі Щегелем буде взято під контроль правоохоронців.

«Насамкінець хочемо нагадати, що кожного дня ми робимо вибір — стояти на захисті своєї країни: на лінії вогню, на культурному чи інформаційному фронтах. Цей вибір коштує життя і цей вибір зберігає життя. Але він неодмінно призведе нас до перемоги!», - наголосили у міністерстві.

Нагадаємо, відомий український стендап комік Андрій Щегель розповів, що втік до Туреччини під час війни та відзначився скандальними заявами про Україну та її захисників.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності