• Головна
  • Україна
  • У Генпрокуратурі після скандалу призначили нових заступників

У Генпрокуратурі після скандалу призначили нових заступників

У Генпрокуратурі після скандалу призначили нових заступників

Одним із заступників Генпрокурора став ексочільник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко

Генеральний прокурор Андрій Костін представив колективу Офісу Генерального прокурора нового першого заступника Генпрокурора та двох заступників.

Про це повідомили у пресслужбі ОГП.

Так, на посаду першого заступника призначено Олексія Хоменка. З вересня 2022 року він обіймав посаду заступника Генпрокурора. До цього працював керівником Київської обласної прокуратури. Одним із головних завдань першого заступника визначено нагляд за додержанням законів органами безпеки.

Іншим заступником Генпрокурора призначено Антона Войтенка. До цього він очолював Львівську обласну прокуратуру. Він куруватиме напрям нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань. Також за ним буде закріплена спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.

На посаду ще одного заступника Генерального прокурора призначено Вікторію Літвінову. До призначення вона працювала заступником керівника спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора. Вона і надалі опікуватиметься роботою спеціалізованої екологічної прокуратури, а також напрямами протидії порушенням прав людини у правоохоронній і пенітенціарній сферах та захисту інтересів дітей.

«Під час війни нема часу на довгі роздуми і розкачування. Рішення приймаються швидко. Це необхідно, щоб прокуратура працювала ефективно в складних умовах, в яких знаходиться правоохоронна система і вся наша країна. Ми всі, як команда, спільно працюємо для перемоги на своєму фронті», наголосив Костін.

Нагадаємо, кілька днів тому з посади заступника Генпрокурора звільнили Олексія Симоненка. Раніше він потрапив у скандал, коли поїхав на 10 днів святкувати Новий рік з родиною до Марбельї, використавши автівку бізнесмена Григорія Козловського.

Крім того, Генеральний прокурор України Андрій Костін підписав накази про звільнення керівників п’ятьох обласних прокуратур.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності