• Новини
  • П'ять українських золотих медалей у плаванні та новий паралімпійський рекорд

П'ять українських золотих медалей у плаванні та новий паралімпійський рекорд

Крипак, Богодайко, Сербін, Дубров

Євген Богодайко став паралімпійським чемпіоном у запливі на 100 м брасом. З результатом 1:20.13 він випередив колумбійця та австралійця, які посіли друге та третє місце відповідно.

Ще одну золоту медаль для України виборов Максим Крипак. Зробив він це у запливі на 100 м вільним стилем, залишивши позаду призерів з Австралії та Італії. Також Максим встановив новий паралімпійський рекорд. Він подолав дистанцію за 50.64 секунди. Раніше рекорд належав бразильському плавцю Андре Бразілу. Його результат — 50.87.

Також чемпіонами стали Денис Дубров у запливі на 200 м компелксним стилем та Єлизавета Мерешко у запливі на 100 м брасом.

Михайло Сербін приніс нашій збірній золоту медаль, ставши першим у запливі на 100 м на спині.

За ним ще фінішував інший українець, Віктор Смирнов, та здобув срібло змагань.

Ще одне срібло сьогодні здобув Роман Данилюк. Він метнув ядро на 16,53 метра. Інший українець Володимир Пономаренко у фіналі показав дещо гірший результат (14.96 м) та посів четверте місце.

Бронзовими призерами стали Іван Май та Максим Нестеренко. Обидва спортсмени поступилися у своїх півфіналах з настільного тенісу та посіли треті місця.

Нагадаємо, вчора львівська паралімпійка здобула командне срібло у фехтуванні на візках.