• Головна
  • Світ
  • Колишнього окупаційного голову Севастополя затримали в Лондоні

Колишнього окупаційного голову Севастополя затримали в Лондоні

Дмитро Овсянніков, фото російських ЗМІ

Дмитра Овсяннікова підозрюють у порушенні санкційного законодавства

Британська влада затримала в Лондоні колишнього окупаційного голову Севастополя Дмитра Овсяннікова. Його підозрюють у порушенні санкційного законодавства, повідомило «Радіо Свобода» з посиланням на газету The Times. Він перебуває під арештом.

Овсянніков очолював окуповане Росією українське місто з 2017 по 2019 рік. До цього і після цього він був заступником російського міністра промисловості та торгівлі. У 2020 році його зняли з посади і звільнили з уряду, як стверджувалося, через скандал з непристойною поведінкою в аеропорту Іжевська.

Як пише The Times, колишнього російського губернатора затримали у його лондонському будинку. Овсянніков постане перед судом 20 лютого. Його звинувачують в обході санкцій та відкритті рахунку в Лондонському банку, також у чотирьох платежах на загальну суму 65 тисяч фунтів стерлінгів та у зберіганні 77,5 тисяч фунтів стерлінгів готівки, повідомляє сайт The Insider.

Велика Британія запровадила санкції проти Овсяннікова наприкінці 2020 року. Його активи було заморожено. Колишнього російського чиновника утримують в одній із лондонських в'язниць. Російська служба BBC зазначає, що це незвичайна ситуація: заарештованих за ненасильницькі злочини найчастіше звільняють під заставу.

У 2023 році Овсяннікова виключили зі списку санкцій Євросоюзу за рішенням суду ЄС. Суд мотивував це тим, що чиновник більше не обіймає посади, за роботу на яких він потрапив під санкції. Із британського списку його не виключали.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності