• Головна
  • Світ
  • Азербайджан розпочав антитерористичні заходи у Нагірному Карабаху (ВІДЕО)

Азербайджан розпочав антитерористичні заходи у Нагірному Карабаху (ВІДЕО)

Фото: AFP

Антитерористична операція розпочалася з «метою відновлення конституційного ладу»

У вівторок, 19 вересня, Азербайджан оголосив про початок «антитерористичних заходів локального характеру» у Карабаху. Про це йдеться у заяві міноборони Азербайджану. У міністерстві стверджують, що причиною операції є недопущення широкомасштабних провокацій, роззброєння та виведення підрозділів збройних сил Вірменії з Карабаху, нейтралізація їх військової інфраструктури.

«У рамках заходів із застосуванням високоточної зброї знищуються передові та глибинні позиції та довгострокові вогневі точки підрозділів ЗС Вірменії, а також бойові машини та військові об'єкти», — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, міноборони Азербайджану звинувачує диверсійну групу з Вірменії у підриві машин внаслідок чого загинули цивільні та азербайджанські військові.

Наразі Азербайджан точними ударами знищує військову інфраструктуру Вірменії в Карабаху, про що свідчать повідомлення місцевих ЗМІ.

Нагадаємо, Азербайджан у 2020 році захопив території, які контролювалися етнічними вірменами в гірському анклаві Нагірного Карабаху та навколо нього.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності