• Головна
  • Спорт
  • Два «золота» і «срібло»: борці з Львівщини вибороли призові місяця на чемпіонаті України

Два «золота» і «срібло»: борці з Львівщини вибороли призові місяця на чемпіонаті України

Збірна команда Львівської області посіла третє загальнокомандне місце серед чоловіків

На чемпіонаті України, який відбувся у Львові, борці з Львівщини здобули ряд призових місць.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У фіналі чемпіонату України з вільної боротьби та Кубку України з греко-римської боротьби борці з області здобули перемоги.

Як зазначається, чемпіоном України у ваговій категорії до 79 кг став 29-річний майстер спорту України Олексій Доманицький.

Він опановує вільну боротьбу у Львівській школі вищої спортивної майстерності. Спортсмена тренують Богдан Семенів та Олександр Григорів.

Перше місце виборов також 23-річний майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ідзінський. Спортсмен тренується у Комплексній обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет» та ФСТ «Динамо». Віктор Глібенко та Роман Проців є тренерами Юрія.

У ваговій категорії до 74 кг віцечемпіоном став 20-річний майстер спорту України Тимур Гудима. Тренується спортсмен у Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет» та ФСТ «Динамо». Його наставник — Олексій Мельник.

Також збірна команда Львівської області посіла третє загальнокомандне місце серед чоловіків.

Нагадаємо, раніше борчині зі Львівщини перемогли на чемпіонаті України. бірна команда Львівської області серед жінок посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 1 золоту, 4 срібні та 4 бронзові нагороди за результатами змагань.