Львівські спортсмени здобули 9 медалей Кубка України з джиу-джитсу

Троє наших спортсменів здобули подвійне золото в категоріях гі та ноу-гі,

У Тернополі відбувся Кубок України у неваза розділах гі та ноу-гі, а також Всеукраїнський турнір для дітей.

Про це пишуть на сторінці Львівської обласної військової адміністрації

Представникам збірної Львівщини вдалось вибороти 9 нагород.

«Хоча конкуренція була величезною, представники збірної Львівської області продемонстрували свої навички на максимально високому рівні і змогли здобути 6 золотих та 3 бронзові медалі!», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, троє наших спортсменів здобули подвійне золото в категоріях гі та ноу-гі, тож тепер вони будуть змагатись у складі національної збірної України з джиу-джитсу в ноу-гі на міжнародних змаганнях:

• Марія Токмакова - серед кадеток у ваговій категорії 63 кг
  • Анна Торконяк - серед юніорок у категорії до 57 кг
  • Віталій Озюменко - серед дорослих у ваговій категорії до 94 кг

Наступний виклик для наших спортсменів - Чемпіонат Європи ноу-гі та Кубок Світу в гі від федерації JJIF в Ізраїлі в червні цього року.

Додамо, джиу-джитсу - це японське бойове мистецтво, яке включає техніку і тактику ведення ближнього бою з одним або кількома суперниками, зі зброєю та без неї.

Нагадаємо, львівські спортсмени вибороли 4 медалі на чемпіонаті України з плавання. Чемпіонкою України на дистанції 1 500 м вільним стилем з результатом 16:56.61 стала Марія Городня. Свою конкурентку – Анну Черемисіну з Дніпропетровщини – Марія випередила майже на хвилину.