Вакцинація вчителів: темпи щеплень шкіл зростають, а дитсадків зменшуються

Вакцинація вчителів: темпи щеплень шкіл зростають, а дитсадків зменшуються

Стрийщина — у лідерах за темпами вакцинації освітян

Вакцинація освітян на Львівщині триває. З 1150 закладів освіти області 791 вже працює очно. А це означає, що персонал у тих закладах щеплений на щонайменше 80%.

Щеплених освітян на Львівщині вже 72,3% (перша та друга дози). У лідерах як і минулого тижня Стрийщина (94 %) та Яворівщина (86%). "Пасе задніх" Самбірський (64 %) та Золочівський (65 %) райони, проте показники покращуються.

Найбільш повільно вакцинують освітян дошкільних закладів освіти. З 845 працюватимуть лише 163 дитсадочки, бо там щепили мінімум 80% персоналу.

"Вакцинація у громадах залежить від багатьох чинників. У першу чергу від вміння керівників відділів освіти та медиків спілкуватися з людьми. А ще від лідерів думок цих територіальних громад", — зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Моніторинг закладів освіти проводиться і надалі. Перевіряють зокрема якість дистанційного навчання. Перший висновок після перевірки — за рік заклади освіти добре пристосувалися до віддаленого навчання. Проте, за словами Олега Паски, це ще не та якість, якої очікують у департаменті освіти.

Тим часом у львівському Охматдиті кажуть, що станом на 4 жовтня там лежить 41 дитина. Ця рекордна кількість у лікарні вперше за весь час пандемії. Діти різного віку — комусь декілька місяців, а хтось майже повнолітній. Проте пацієнти не потребують реанімації та інтенсивної терапії.

Додамо, що нещодавно кілька шкіл у Самбірському районі пішли на канікули через проблеми з дистанційним навчанням. Проте коли вони вийдуть на очне навчання наразі невідомо.

Освіта

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності