Кілька шкіл у Самбірському районі пішли на канікули через проблеми з дистанційним навчанням

Кілька шкіл у Самбірському районі пішли на канікули через проблеми з дистанційним навчанням

За час канікул школи мають покращити умови для онлайн-навчання.

Комісія, що вивчає роботу закладів у форматі дистанційного навчання, нещодавно відвідала школи десяти громад у Самбірському районі.

Частина шкіл перебуває на віддаленому навчанні, а деякі оголосили канікули, щоб за цей час покращити підхід до онлайн-навчання.

“У деяких школах ситуація з віддаленим навчанням краща, в інших – трохи гірша. Часто у школах не до кінця розуміють, що месенджери – це не платформа для навчання. Керівникам відділів освіти й шкіл треба звернути увагу на розгортання єдиної платформи”, - розповів директор департаменту освіти Львівської ОДА Олег Паска.

Подекуди труднощі з організацією навчання зумовлені зміною керівництва шкіл: у тих закладах, де директори приступили до виконання своїх обов’язків лише із початком вересня ще не до кінця змогли налагодити систему дистанційного навчання.

“У багатьох школах, на жаль, час уже втрачено, дистанційне навчання потребує вдосконалення”, - наголосила начальниця Управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентина Загрева.

Додамо, у Самбірському районі кількість закладів, які досягли необхідного рівня вакцинації становить менше 50%.

Водночас у рейтингу “шкільних” щеплень лідирує Стрийський (93%) та Львівський райони (81 %).

Освіта

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності