• Головна
  • Новини
  • Глава Пентагону розмовляв із шойгу: застеріг щодо погроз рф про можливе застосування ядерної зброї

Глава Пентагону розмовляв із шойгу: застеріг щодо погроз рф про можливе застосування ядерної зброї

Глава Пентагону розмовляв із шойгу: застеріг щодо погроз рф про можливе застосування ядерної зброї

Міністр оборони США Ллойд Остін засудив погрози рф про можливе застосування ядерної зброї. Та наголосив, що він попередив російського візаві сєрґєя шойґу про можливі наслідки такого кроку.

Про це Остін заявив в інтерв’ю CNN.

"Путіна ніщо не стримує. Як він ухвалив безвідповідальне рішення про вторгнення в Україну, так він може ухвалити й ще одне рішення. Але зараз я не бачу нічого, що б дало мені підстави вважати, що він ухвалив таке рішення", – сказав глава Пентагону.

За словами Остіна, в особистих розмовах із сєрґєєм шойґу він застерігав не "йти цим шляхом і не поводитися так безвідповідально".

"Ви чули, що в нашому керівництві казали, що ми останнім часом їм [росії — ред.] говорили [про ядерну зброю — ред.]. Я особисто в останні дні із Шойґу не говорив, та говорив у минулому. І я говорив саме про цю проблему", — зазначив глава американського Міноборони.

Він наголосив, що анексія рф територій України є "незаконною", а погрози путіна застосувати ядерну зброю — "безвідповідальними".

"Це брязкання ядерною зброєю — це не те, що ми очікували б почути від лідерів великих країн, які володіють ядерним потенціалом", — сказав Остін.

Нагадаємо, нещодавно  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що ядерна риторика Путіна — безрозсудна, а ядерний шантаж путіна не зупинить підтримку України.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності