• Головна
  • Новини
  • Визнати росію державою-терористом та пришвидшити надання допомоги: у МЗС закликали світ відреагувати на дії рф

Визнати росію державою-терористом та пришвидшити надання допомоги: у МЗС закликали світ відреагувати на дії рф

Визнати росію державою-терористом та пришвидшити надання допомоги: у МЗС закликали світ відреагувати на дії рф

Росія та її керівництво повинні бути ізольовані від цивілізованого світу

Міністерство закордонних справ України закликало вжити рішучих і невідкладних дій для захисту міжнародного права через спробу рф анексувати тимчасово окуповані українські території. У відомстві закликають пришвидшити надання Україні усієї необхідної військової, економічної та фінансової допомоги, а також запровадити жорсткі санкції проти росії.

Відповідну заяву оприлюднили на сайті МЗС України.

У міністерстві кажуть, що росія та її керівництво повинні бути ізольовані від цивілізованого світу, і "їм не місце" в міжнародних організаціях та на міжнародних майданчиках.

"Україна наполягає на необхідності юридично та політично визнати росію тим, чим вона є: державою-терористом", — заявили у МЗС.

Крім того, там закликають кожну державу підтримати ініціативу щодо створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, ініційованого українською стороною задля притягнення вищого військово-політичного керівництва росії до відповідальності.

"Незаконна спроба анексії українських територій є частиною загарбницької війни росії проти України та свідомим знищенням Статуту ООН. Росія свідомо загострює ситуацію та демонструє повну зневагу до всіх країн та міжнародних організацій, які закликали її до переговорів і миру. Росія свідомо обрала війну, а не мир", — наголошують в міністерстві.

Нагадаємо, 30 вересня, президент рф владімір путін оголосив про спробу анексії Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Путін та гауляйтери окупаційних адміністрацій цих чотирьох областей підписав відповідні документи про “приєднання чотирьох нових суб’єктів до рф”.

Також він закликав Україну “негайно припинити бойові дії і повернутися за стіл переговорів”.

Додамо, LVIV.MEDIA зібрало заяви світових лідерів, які вже відреагували на рішення путіна.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності