Зеленський провів засідання РНБО: що вирішили

Зеленський провів засідання РНБО: що вирішили

В ОП не дивилися промови путіна, оскільки там тривало засідання РНБО, на якому було розглянуто питання щодо забезпечення колективної безпеки України та євроатлантичного простору.

Про це йдеться на сайті Президента України.

Члени РНБО розглянули питання про чергові спроби анексії території України та ескалацію збройної агресії з боку росії.

На засіданні заслухали інформацію голови Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка, т. в. о. голови СБУ Василя Малюка та начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова. Учасники засідання обговорили шляхи протидії спробам країни-агресора анексувати українські території.

Голова Донецької ОВА Павло Кириленко, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич і постійний представник Президента в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева наголосили, що під час фейкових референдумів відбувалися численні порушення та маніпуляції зі списками виборців.

РНБО також розглянула питання щодо забезпечення колективної безпеки України та євроатлантичного простору. Учасники засідання заслухали доповіді міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та заступника керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви.

Окрім цього, на засіданні обговорили заходи, яких необхідно вжити для створення колективної безпеки євроатлантичного простору та України. Зокрема, це зміцнення та розширення міжнародної коаліції на підтримку України, збільшення військово-технічної допомоги нашій державі, посилення санкційного тиску на росію, впровадження пропозицій щодо гарантування безпеки на міжнародній арені, активізація стратегії ядерного стримування росії з боку країн євроатлантичного простору, а також протидія гібридним загрозам, які спричиняє країна-агресор.

Нагадаємо, 30 вересня президент рф владімір путін оголосив про анексію Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності