• Головна
  • Новини
  • У Криму росіяни запустили чатбот для доносів на людей, які підтримують Україну

У Криму росіяни запустили чатбот для доносів на людей, які підтримують Україну

У Криму росіяни запустили чатбот для доносів на людей, які підтримують Україну

Підконтрольні окупантам медіаресурси розпочали інформаційний булінг будь-яких проявів підтримки України

У Криму росіяни запустили чатбот для доносів на людей, які підтримують Україну. Також вони створили "центр протидії ідеології тероризму та профілактики девіантної поведінки в освітній сфері".

Про це 29 серпня повідомило у Facebook Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

"Окупаційна адміністрація Севастополя створила так званий "центр протидії ідеології тероризму та профілактики девіантної поведінки в освітній сфері", — йдеться у повідомленні Представництва.

Там додають, що також у Севастополі запустили чатбот для доносів на людей, які підтримують Україну.

Водночас так звані кримські "блогери" останнім часом масово викладають відео та фото мешканців Криму, які підтримують Україну. Вони просять ідентифікувати цих людей та передати інформацію російським спецслужбам.

Водночас підконтрольні окупантам медіаресурси розпочали інформаційний булінг будь-яких проявів підтримки України мешканцями Криму. Вони публікують дописи з погрозами за підтримку України, викладають фото з особистих сторінок у соціальних мережах, де людину цькують, а інколи публікують назви населених пунктів та місця проживання.

Крім того, у мережі продовжують з’являтися так звані "відеовибачення” від людей, які публічно висловлювалися на підтримку України, слухали українську музику чи відмовляли в обслуговуванні військових рф.

"Дані відео виглядають абсурдними та записаними за завчасно підготовленими сценаріями, під примусом, тиском чи навіть катуваннями", — наголошують у Представництві.

Однак там зауважують, що дедалі більше мешканців Криму публічно підтримують Україну та виступають проти окупації Кримського півострова.

Так, юнак і дівчина з тимчасово окупованого смт Чорноморське привітали Україну з Днем Незалежності, побажали якомога швидшої перемоги та кінця російської федерації.

Читайте також:

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності