• Головна
  • Новини
  • У рф планують мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців: як це вплине на війну в Україні

У рф планують мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців: як це вплине на війну в Україні

У рф планують мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців: як це вплине на війну в Україні

Як повідомив Скібіцький, наразі рф має значні проблеми з комплектуванням своєї армії

Росія збільшує мобілізаційні резерви й планує мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців.

Про це повідомив представник української розвідки Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону.

"При цьому застосовують різні підходи: і так звані добровольчі батальйони, і батальйони резервні, батальйони так званого "Боевого армейского резерва страны" (БАРС), які вони зараз комплектують в кожному військовому окрузі для того, щоб поповнити втрати, наростити свої зусилля і збільшити чисельність саме того угруповання, яке може бути застосоване проти нашої держави", — йдеться у повідомленні.

Як повідомив Скібіцький, наразі рф має значні проблеми з комплектуванням своєї армії.

"Час спливає, бліцкригу вони не отримали. Чи допоможе мобілізація більшої кількості осіб в РФ? Мабуть, все ж таки ні. Тому що моральний стан військовослужбовців, які ведуть бойові дії, знижується, по-перше", — йдеться у повідомленні.

По-друге, як повідомив представник ГУР, за контрактом добровільно вступати до лав ЗС рф охочих не так вже й багато. Крім того, люди у великих містах рф почали панікувати, тому що ніхто не хоче просто так іти служити до збройних сил, а тим більше йти на війну.

Нагадаємо, президент росії владімір путін підписав указ, згідно з яким штатну чисельність збройних сил росії збільшать на 137 тисяч — до 2,04 мільйона осіб. Указ набирає чинності з 1 січня 2023 року. Згідно з попереднім указом від 17 листопада 2017 року, російські війська налічували 1 902 758 солдатів та офіцерів, у тому числі 1 013 628 військовослужбовців.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності