• Головна
  • Новини
  • Не пощастило: в італійця одночасно виявили віспу мавп, COVID-19 і ВІЛ

Не пощастило: в італійця одночасно виявили віспу мавп, COVID-19 і ВІЛ

Не пощастило: в італійця одночасно виявили віспу мавп, COVID-19 і ВІЛ

В італійця одночасно виявили віспу мавп, COVID-19 і ВІЛ. Після поїздки до Іспанії чоловік отримав позитивні тести на всі три інфекції.

Про це пише Journal of Infection.

Дослідники повідомили, що після п’ятиденної поїздки до Іспанії 36-річний чоловік страждав від лихоманки, болю в горлі, втоми, головного болю та запалення в паховій частині тіла.

Усі симптоми у нього з’явилися через дев’ять днів після повернення з короткої поїздки до Іспанії, де він, як повідомляється, вступав у сексуальні стосунки з чоловіками, не використовуючи засобів захисту.

Відповідно до звіту про випадок, чоловік дав позитивний результат на COVID-19 через три дні після того, як у нього з’явилися симптоми. У нього був висип на лівій руці після позитивного тесту на COVID-19. Згодом на тілі чоловіка з’явилися пухирі.

Після цих симптомів пацієнт звернувся до лікарні в Катанії для лікування та отримав позитивний результат на віспу мавп, COVID-19 та ВІЛ. Тест на ВІЛ чоловіка показав високе вірусне навантаження та збережений рівень CD4.

36-річного чоловіка виписали з лікарні приблизно через тиждень, він одужав і від мавпячої віспи, і від коронавірусу. Дослідники з Університету Катанії заявили, що цей випадок показує, як симптоми віспи мавп і COVID-19 "можуть накладатися", і підтверджує, наскільки "супутня інфекція, збір анамнезу та сексуальні звички" важливі для діагностики.

Дослідники відзначили, що мазок з ротоглотки для тесту на виявлення віспи мавп залишався позитивним навіть через 20 днів, що вказує на те, що пацієнти "все ще можуть бути заразними протягом кількох днів після клінічної ремісії". Крім того, дослідники сказали, що "це єдиний зареєстрований випадок ковіду і  вірусу віспи мавп, COVID-19 і ВІЛ", і додали, що "все ще недостатньо доказів", які показують, що комбінація "може погіршити стан пацієнта".

Нагадаємо, 20-річна Камілла Сітон з Джорджії, у якої діагностували мавпячу віспу, сказала, що не заразилася вірусом через статеві відносини. Тепер вона використовує TikTok для боротьби з фейками про хворобу.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності