• Головна
  • Новини
  • Сотні тисяч українців поширили маніпулятивний пост про полк "Азов" із російського акаунту

Сотні тисяч українців поширили маніпулятивний пост про полк "Азов" із російського акаунту

Сотні тисяч українців поширили маніпулятивний пост про полк "Азов" із російського акаунту

У публікації йшлося про "міжнародний трибунал" над українськими військовими

Українці масово поширювали сумнівний пост начебто підтримки та заклику врятувати захисників з полку "Азов" від, імовірно, російського акаунту в соцмережі Instagram. У публікації йшлося про "міжнародний трибунал" над українськими військовими.

На це відреагували в Асоціації родин захисників "Азовсталі".

В організації заявили, що "міжнародний трибунал" неможливий у псевдореспубліці і не матиме жодної сили в правовому полі України. А права військовополонених, ким зараз є захисники "Азовсталі", зокрема полку "Азов", гарантуються Женевськими конвенціями 1949 року.

Один із користувачів Twitter зауважив, що акаунт, пост якого так масово поширювали українці, імовірно, належить росіянам, адже він відноситься до мережі пабліків, в описі флагмана яких вказаний російський номер телефону.

"Нормально так розігнали їм профіль. Потім не варто буде дивуватись, коли такі сторінки почнуть вкидувати всілякі "зради", дезу, або інші російські наративи. Ми усі хочемо допомогти. Про АЗОВ постійно потрібно згадувати та писати! Але, також потрібно пам’ятати, що ми перебуваємо в "інформаційному передозі, і цим можуть і будуть користуватись", — пояснює автор.

Зі схожим закликом звернулися і родичі захисників з "Азову".

Всіх небайдужих закликаємо перевіряти інформацію, яку ви поширюєте, та не вестися на гучні пости з фейковою інформацією. Наш ворог підступний — всі вкиди він робить з метою подальшої дискредитації "Азову" і введення аудиторії у свою підлу оману", — написали Azovstalfamilies.

Нагадаємо, 31 липня у Львові відбулася акція на підтримку захисників з полку "Азов".

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності