• Головна
  • Новини
  • Наступні два місяці можуть стати вирішальними у російсько-українській війні — голова Бюро нацбезпеки Польщі

Наступні два місяці можуть стати вирішальними у російсько-українській війні — голова Бюро нацбезпеки Польщі

Наступні два місяці можуть стати вирішальними у російсько-українській війні — голова Бюро нацбезпеки Польщі

Наступні два місяці можуть стати вирішальними у війні росії проти України, тому Україні зараз потрібна зброя у великій кількості.

Про це заявив голова Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох, пише PolsatNews.

За словами Солоха, санкції проти росії діють та досягають мети, бо є інформація, що російська економіка "впала", хоча рубль вони штучно зміцнили. Але економічні кроки розраховані на тривалий період.

"Український контрнаступ очікується, але для цього потрібна зброя негайно, у великій кількості. Усі чекають наступу, тому що його успіх створив би ситуацію, в якій можна було б вести якісь переговори, мирні чи хоча б про припинення вогню. Нічого подібного поки не відбувається. Усе вказує на те, що наступні два місяці можуть стати вирішальними", — сказав глава нацбезпеки Польщі.

Як повідомив Павел Солох, росія досягає відносно незначного прогресу, оскільки не використовує високоточної зброї, натомість Україна все більше міст повертає під свій контроль. Голова Бюро національної безпеки Польщі вважає, що до жовтня мають бути ухвалені деякі принципові рішення.

Нагадаємо, міністр оборони Польщі розповів, як Польща готується до імовірного нападу росії. Маріуш Блащак заявив, що його країні потрібна сильна армія, щоб Кремль відмовився від нападу на неї. Адже росія нападає на слабших.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності