• Головна
  • Новини
  • З портів Одеси відправився другий караван зі 170 тоннами зерна

З портів Одеси відправився другий караван зі 170 тоннами зерна

З портів Одеси відправився другий караван зі 170 тоннами зерна

Судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини

З портів "Одеса" та "Чорноморськ" відправився ще один караван із зерном.

Про це інформує Міністерство інфраструктури України.

Загалом вийшло 3 судна з Чорноморська та ще одне з Одеси. На борту чотирьох балкерів Mustafa Necati, Star Helena, Glory та Riva Wind майже 170 тис. тонн агропродукції.

"Після відпрацювання портами організації першого каравану поступово виходимо на більші масштабні обсяги роботи. Плануємо уже найближчим часом забезпечити здатність портів обробляти щонайменше 100 суден на місяць", — йдеться у повідомлення Міністерства інфраструктури.

Також незабаром планують повноцінно доєднати до реалізації Ініціативи порт "Південний". Розраховують, що завдяки цьому зможуть відправляти покупцям ще більші каравани суден, щонайменше до 3-ох мільйонів тонн на місяць.

Судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини.

Довідково:22 липня в Стамбулі за пропозиції Організації Об’єднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний". У рамках реалізації домовленостей з вантажем української кукурудзи вже було відправлено 4 судна: Razoni, Navi Star, Rojen та Polarnet. Вони перевозять понад 80 тис. тонн кукурудзи.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності