• Головна
  • Новини
  • Поляки збирають кошти на безпілотники-камікадзе для ЗСУ

Поляки збирають кошти на безпілотники-камікадзе для ЗСУ

Поляки збирають кошти на безпілотники-камікадзе для ЗСУ

У межах кампанії "Польські бойові дрони для України" організатори сподіваються зібрати чотири мільйони злотих

У Польщі розпочався збір коштів на безпілотники-камікадзе Warmate польського виробництва для України.

Про це йдеться на сайті "Рomagam.pl".

Збір ініціював Ярослав Стеркович. Він розповів, що ідея спала йому на думку під час обговорення в закритій Facebook-групі, яка об’єднує тих, хто цікавиться війною і оборонним сектором.

"Багато учасників групи звернули увагу, що в Польщі виробляють визнані бойові дрони, але ми збираємо кошти на обладнання, яке виробляється за кордоном. Тому було запущено акцію з підтримки України, з одного боку — і це головна мета, а з іншого боку — щоб показати і підтримати польську оборонку", — сказав Стеркович.

Стеркович зв’язався з виробником дронів, компанією WB Electronics, і та погодилася допомогти з організацією і перевезенням безпілотників до України.

У межах кампанії "Польські бойові дрони для України" організатори сподіваються зібрати чотири мільйони злотих. Наразі небайдужі зібрали понад 30 тисяч злотих.

Довідково:Warmate — це баражуючий боєприпас (тобто такий, який може зависати на певний час у повітрі). Він дозволяє знищувати техніку противника на більш значній відстані, спрощує процес виявлення та враження цілі, якщо порівняти з ПТРК.Ударна повітряна система Warmate у версії 3.0 має покращені параметри, зокрема, збільшення дальності радіозв’язку та робочого діапазону. Дрон здатен перебувати в повітрі до 70 хвилин та оснащений двигуном із низькою шумністю.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності