• Головна
  • Новини
  • У Туреччині відбудеться чотиристороння зустріч щодо "зернових коридорів"

У Туреччині відбудеться чотиристороння зустріч щодо "зернових коридорів"

У Туреччині відбудеться чотиристороння зустріч щодо "зернових коридорів"

Зустріч пройде під егідою ООН

У Стамбулі у середу, 13 липня, відбудеться зустріч військових делегацій Туреччини, України та росії, а також делегації ООН щодо експорту українського зерна Чорним морем.

Про це йдеться у заяві міністра оборони Туреччини Хулусі Акара, опубліковану на сайті відомства.

Військові делегації міністерств оборони Туреччини, російської федерації та України та делегація Організації Об’єднаних Націй у Стамбулі проведуть переговори щодо безпечної відправки на міжнародні ринки морем зерна, яке очікує в українських портах.

"Україна виступає за те, щоб питання розблокування українського зерна вирішувалося під егідою ООН. У цьому контексті ми вдячні генсекретарю Антоніу Гутеррішу за активні зусилля із пошуку рішення, яке гарантуватиме безпеку південних регіонів нашої держави. При цьому, ключовим елементом позиції української сторони залишатимуться питання безпеки", — у коментарі Суспільному розповів речник МЗС Олег Ніколенко.

Водночас міністра оборони Туреччини у своїй заяві нагадав, що з питання врегулювання продовольчої кризи проводив переговори з міністрами оборони України та рф, після чого на рівні міністерств було створено постійний канал зв'язку. Крім того, делегація Міноборони Туреччини відвідувала Москву, а українська військова делегація — Анкару.

Читайте також:

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності