Президент наказав звільнити південь України

Президент наказав звільнити південь України

Зараз Україна збирає сили для контрнаступу

Президент Володимир Зеленський наказав військовим деокупувати прибережні райони на півдні. Для цього Україна збирає мільйонні бойові сили.

Як повідомляє Українська Правда, про це Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв'ю британській газеті The Times.

"Україна збирає мільйонні бойові сили, оснащені західною зброєю, щоби відвоювати свою південну територію в Росії", — пише видання.

За словами Резнікова, Зеленський наказав військовим України відвоювати окуповані прибережні райони, які мають життєво важливе значення для економіки країни.

"Ми розуміємо, що політично це дуже потрібно для нашої країни. Президент доручив найвищому військовому керівництву розробити плани. Після цього Генштаб каже, що для досягнення цієї мети нам потрібно, а, б, в… Це моя робота. Я пишу листи колегам у країнах-партнерах", — говорить він.

Нагадаємо, станом на кінець червня Сили оборони України поступово повідомляла в Херсонській області. Зокрема, про це 17 червня повідомляв Генеральний штаб Збройних Сил України. Також про це офіційно заявили в оперативному командуванні “Південь” Збройних Сил. Крім того, 8 червня про успіхи ЗСУ на південному напрямку повідомляла британська розвідка.

Зауважимо, що на території області росіяни встановили жорсткий окупаційний режим. За даними СБУ, військові держави-терориста панічно Максима Вінника коригувальників вогню серед цивільних. Як повідомляє Служба безпеки, станом на початок червня окупанти мали дозвіл на ураження цивільних на власний розсуд. Показовий приклад репресій — викрадення з робочого місця проректора Херсонського державного університету Максима Вінника, який має інвалідність та потребує стабільної медичної допомоги.

Станом на початок червня  близько 600 людей перебували у катівнях окупантів на Херсонщині.

Водночас окупаційна адміністрація заявила про автоматичне присвоєння всім новонародженим на окупованій території російського громадянства. Загарбники розглядають проведення псевдореферендуму про приєднання Херсонщини до російської федерації на початок вересня.

Проте в області активно діє партизанський рух. Нещодавно співробітників оперативного підрозділу російських військ розстріляли в одному із кафе Херсонщини. За словами генерал-майора Дмитра Марченка, який командував обороною Миколаєва у перші місяці повномасштабного вторгнення, партизани готові до активних дій проти росіян.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності