• Головна
  • Новини
  • Депутати під час війни можуть приймати дорогі подарунки, але за умови, що їх передадуть на допомогу ЗСУ

Депутати під час війни можуть приймати дорогі подарунки, але за умови, що їх передадуть на допомогу ЗСУ

Депутати під час війни можуть приймати дорогі подарунки, але за умови, що їх передадуть на допомогу ЗСУ

Згідно зі статтею 23 закону “Про запобігання корупції”, депутати та чиновники можуть отримувати подарунки, вартість яких не перевищує одного прожиткового мінімуму (2 600 грн)

У п’ятницю, 8 липня, народні депутати скасували на час воєнного стану обмеження на розмір подарунків для чиновників і депутатів, за умови, що їх використають на потреби Збройних сил України або гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії.

Про це свідчать результати голосування, опубліковані на сайті ВР.

Закон №7280 “Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції» щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану” підтримали 240 народних депутатів.

Відповідно до цього документу на час дії воєнного стану обмеження за вартістю подарунків, встановлені для чиновників і депутатів, не поширюються у разі отримання коштів, які повністю переказані на спецрахунки, відкриті Національним банком України для підтримки Збройних сил України, та/або якщо вони використані на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від дій Російської Федерації.

Згідно зі статтею 23 закону “Про запобігання корупції”, депутати та чиновники можуть отримувати подарунки, вартість яких не перевищує одного прожиткового мінімуму (2 600 грн).

Нагадаємо, у Верховній Раді з’явився законопроєкт №7522 про вільне переміщення призовників, військовозобов‘язаних та резервістів територією України без отримання відповідного дозволу у військоматі.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності