• Головна
  • Новини
  • Зеленський оголосив про просування військ України на кількох напрямках

Зеленський оголосив про просування військ України на кількох напрямках

Зеленський оголосив про просування військ України на кількох напрямках

Зокрема, йдеться про рух ЗСУ на Запоріжжі та в Херсонській області

Сили оборони України продовжують чинити опір російському вторгненню і на окремих напрямках просуваються вперед. Зокрема, відомо про рух ЗСУ на південній ділянці фронту.

Про це у своєму вечірньому зверненні шостого липня повідомив президент Володимир Зеленський.

Президент поінформував про ракетний удар по педагогічному університету в Харкові, де були зруйновані головний корпус, лекторії, університетський музей, наукова бібліотека.

"Це з точністю до 100% характеризує російське вторгнення. Якщо давати визначення тому, що таке варварство, цей удар підходить найбільше. Тільки ворог цивілізованості й людяності може робити такі речі — бити ракетами по університету, по педагогічному університету", — зазначив Володимир Зеленський.

Разом з тим президент наголосив, що вже відчувається робота західної артилерії на фронті. ЗСУ завдають ударів по складах та інших точках, які важливі для логістики окупантів. І це суттєво знижує наступальний потенціал російської армії.

Володимир Зеленський закликав доносити інформацію українцям на окупованих територіях, де заблоковані соцмережі та месенджері, зокрема й про наступ українських військ.

"Українські сили просуваються наразі на кількох тактичних напрямках, зокрема й на півдні — на Херсонщині, в Запорізькій області. Ми не віддамо нашу землю — уся суверенна територія України буде українською. Люди мають про це знати", — акцентував президент Зеленський

Нагадаємо, 6 липня ЗСУ відкинули наступ росіян у напрямку Слов'янська та Краматорська.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності