• Головна
  • Новини
  • Перша група українських військових почала навчання у Британії

Перша група українських військових почала навчання у Британії

Перша група українських військових почала навчання у Британії

Це перша група з 10 тисяч військових, які пройдуть комплексне навчання у британських інструкторів

Перша група українських захисників розпочала тренування у Великій Британії. Всього комплексне навчання за стандартами НАТО пройдуть 10 тисяч українських військовослужбовців.

Про це міністр оборони Об'єднаного Королівства Бен Воллес повідомив 6 липня на засіданні британського парламенту.

За словами Воллеса, навчання відбуватимуться на військових полігонах північно-східного, південно-західного та південно-східного регіонів. Їх проводитимуть підрозділи 11-ї бригади сприяння силам безпеки.

Українські військові пройдуть курси на основі базової військової підготовки Великої Британії. Вона складається з навчання володінню зброєю, надання першої медичної допомоги на полі бою, польової техніки, тактики патрулювання і навчання законів збройних конфліктів. Кожен курс триватиме кілька тижнів.

"Ми прагнемо збільшити масштаб і частоту цих курсів відповідно до українських вимог. Ми також обговорюємо з міжнародними партнерами варіанти розширення участі в програмі навчання, конструктивно працюючи з країнами, готовими надати підтримку, надавши інструкторів або обладнання", — додав міністр.

Нагадаємо, Великобританія надасть новий пакет військової допомоги Україні, який мітить також 10 сучасних самохідних артилерійських установок 155-міліметрового калібру НАТО.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності