• Головна
  • Новини
  • Директора нацпарку на Буковині судитимуть за оборудки на 100 млн грн

Директора нацпарку на Буковині судитимуть за оборудки на 100 млн грн

Директора нацпарку на Буковині судитимуть за оборудки на 100 млн грн

Угрупування на чолі з чоловіком незаконно вибудувало пісок та продавало деревину

У Чернівцях обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт у справі стосовно незаконного використання ресурсів національного природного парку.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Слідство встановило, що колишній директор національного парку спільно з родичами налагодив схему монетизації нелегального надрокористування та реалізації лісодеревини. До злочинної мережі, яка діяла за узгодженим планом, входили також кілька приватних кампаній, засновних фігурантом.

"Керівник національного парку, зловживаючи службовим становищем, надав підконтрольному йому товариству з обмеженою відповідальністю в оренду спецтехніку, щоб у подальшому використати її для незаконного видобування корисних копалин" — зазначають в Офісі Генерального прокурора.

Під виглядом руслорегулюючих робіт члени злочинного угруповання незаконно видобули 151 тис м куб піщано-гравійної суміші з річок Черемош та Норинка у Вижницькому районі.

Збитки від цієї афери для державного бюджету оцінюють у понад 100 мільйонів гривень. Крім того, за даними прокуратури керівник нацпарку розробив схему отримання незаконного прибутку від реалізації лісодеревини через підконтрольні підприємства.

"Реалізовував їм лісопродукцію за заниженою ціною, далі підприємства перепродували її дорожче. Одержаний надприбуток у сумі 1,2 млн грн учасники ОЗГ привласнили", — повідомляють у Офісі Генерального Прокурора.

На додачу до вказаного, правоохоронці встановили, що посадовець допустив незаконні порубки дерев зі збитками державним інтересам на понад 4,5 млн грн. Також він заволодів понад 400 тис грн бюджетних коштів, виділених на будівництво об’єкта природно-заповідного фонду.

Нагадаємо, в Офісі Генпрокурора розповіли, що розпочалось розслідування масованого ракетного обстрілу курортного селища на Одещині.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності