• Головна
  • Новини
  • Російська агресія завдала збитків інфраструктурі України на понад 0 мільярдів

Російська агресія завдала збитків інфраструктурі України на понад 0 мільярдів

Російська агресія завдала збитків інфраструктурі України на понад 0 мільярдів

російська армія зруйнувала або пошкодила понад 1200 освітніх закладів та більше 200 лікарень

Наразі прямі інфраструктурні збитки України внаслідок російської агресії складають понад 100 млрд доларів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на Конференції з питань відновлення України у швейцарському місті Лугано, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вже зараз ми формуємо електронну мапу України, де фіксуємо всі збитки, завдані війною. Ця мапа постійно оновлюється, збитки постійно фіксуються та верифікуються одразу з кількох сторін. Завдяки розвиненим цифровим інструментам уряду та у веб-додатку “Дія” кожен громадянин України може подати інформацію про своє зруйноване житло. Близько 250 тисяч заяв уже в базах”, - сказав Шмигаль.

За його словами, органи місцевої влади верифіковують ці дані та доповнюють їх інформацією про зруйновані та пошкоджені об’єкти соціальної та критичної інфраструктури - школи, лікарні, дитячі садки, котельні, адміністративні будівлі.

"Паралельно з цим Офіс Президента України, наша команда в уряді, а також наші партнери з Київської школи економіки за міжнародними стандартами проводять роботу з оцінки загальних збитків нашої держави. Сьогодні прямі інфраструктурні збитки України складають понад 100 млрд доларів", - зазначив прем'єр-міністр.

російська армія зруйнувала або пошкодила понад 1200 освітніх закладів, більше 200 лікарень, тисячі кілометрів газопроводів, водопроводів та електромереж, доріг та залізничних колій.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення в Україну росія знищила близько 80 тисяч об’єктів, серед яких понад дві тисячі освітніх і майже 800 медичних закладів.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності