• Головна
  • Новини
  • Британські розвідники розповіли, куди далі підуть росіяни після захоплення Лисичанська

Британські розвідники розповіли, куди далі підуть росіяни після захоплення Лисичанська

Британські розвідники розповіли, куди далі підуть росіяни після захоплення Лисичанська

Російські війська після захоплення Лисичанська на Луганщині, ймовірно, кинуть сили на взяття під контроль Донецької області. Про це йдеться в щоденному огляді ситуації в Україні британської розвідки.

"Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України. Тепер увага Росії майже напевно перейде на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил", - пояснюють розвідники.

Крім того, розвідники додають, що вторгнення Росії продовжує надавати руйнівний вплив на сільськогосподарський сектор України. Війна призвела до серйозних збоїв у ланцюжках постачання насіння та добрив, від яких залежать українські фермери.

Російська блокада Одеси продовжує серйозно обмежувати експорт збіжжя з України. Через це експорт сільськогосподарської продукції України у 2022 році навряд чи становитиме понад 35% від загального обсягу 2021 року.

"Після відступу від Зміїного острова, аванпоста на Чорному морі Росія помилково заявила, що "м'яч тепер на боці України" щодо покращення експорту зерна. Насправді саме втручання Росії у сільськогосподарський сектор України продовжує посилювати глобальну продовольчу кризу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше британські розвідники пояснили, чому росіяни втекли з острову Зміїний. Як виявилося, вони зробили це не через "жест доброї волі".

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності