• Головна
  • Новини
  • Оборонні підприємства росії відмовляються ремонтувати пошкоджену бойову техніку

Оборонні підприємства росії відмовляються ремонтувати пошкоджену бойову техніку

Оборонні підприємства росії відмовляються ремонтувати пошкоджену бойову техніку

Мотивують це відсутністю компонентів та недостатніми сумами коштів, які надходять від військових

Оборонні підприємства росії відмовляються ремонтувати пошкоджену бойову техніку окупантів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

"Конфлікт між військовим керівництвом рф та директорами оборонних заводів дедалі більше унеможливлює посилання до зони бойових дій нової бойової броньованої техніки", — кажуть у розвідці.

Там додають, що за час російсько-української війни, захисники України знешкодили понад 40 відсотків боєздатних танків, бойових машин піхоти та бронетранспортерів окупаційних частин лише з Південного військового округу рф. Їх відновлення потрібно проводити на спеціальних ремонтних підприємствах.

"Доставляючи до ремонтних заводів пошкоджену техніку, окупанти її повністю розкомплектовують, а запчастини та агрегати продають чи обмінюють на алкоголь. До заводів інколи доїжджають лише обгорілі остови БМП та танків", — повідомляють розвідники.

Водночас, за інформацією ГУР, директори ремонтних підприємств дали вказівку працівникам не приймати техніку на ремонт. Вони мотивують це відсутністю компонентів та недостатніми сумами коштів, які надходять від військових за вже виконані роботи.

"Врятувати ситуацію командування намагалося за допомогою спеціально створених ремонтних бригад, які мали б відновлювати техніку поблизу зон бойових дій. Проте корупція і жага до наживи серед військового керівництва рф звели цю спробу нанівець", — наголошують розвідники.

Нагадаємо, на сьогодні російська армія втратила в Україні 1584 танки та 3744 бойові броньовані машини.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності