• Головна
  • Новини
  • Зеленський відповів на петицію про виїзд чоловіків за кордон

Зеленський відповів на петицію про виїзд чоловіків за кордон

Зеленський відповів на петицію про виїзд чоловіків за кордон

Голова держави вважає, що чоловіки призовного віку не можуть виїжджати за кордон коли на Сході гине "від 50 до 100 людей в день".

Голова держави вважає, що чоловіки призовного віку не можуть виїжджати за кордон коли на Сході гине "від 50 до 100 людей в день".

Як повідомляє "Українська правда", таку заяву Володимир Зеленський зробив під час спільного брифінгу  із польським президентом Анджеєм Дудою.

 Журналіст запитала у президента про долю однієї з петицій щодо можливості чоловікам виїжджати з країни. Відповідне петиція набрала 25 тисяч підписів на сайті президента. 

 "Я не знаю, до кого має бути адресована ця петиція. Може, до мене. А можливо її варто адресувати батькам, які втратили своїх синів, котрі ціною життя захистили ту чи іншу область, те чи інше місто? І ви знаєте, що у більшості своїй не свої міста, де вони народились", - емоційно відреагував Володимир Зеленський. 

За совами Верховного Головнокомандувача, з огляду на інтенсивність російського наступу на Сход питання виїзду чоловіків за кордон наразі залишається вкрай складним. Водночас президент Зеленський чітко не сказав, як він відреагує на цю звернення.

"Коли сьогодні, від 50 до 100 людей в день можуть гинути на найскладнішому напрямку, на Сході… Вони захищають нашу державу і нашу незалежність, про яку так всі говорять у світі. І коли до мене звертаються з такою петицією, щоб наші чоловіки під час воєнного стану могли поїхати з нашої держави, я вважаю, що це не зовсім до мене петиція. Це якщо по-людськи. А по закону, у нас є певна кількість часу, щоб відповісти на будь-яку петицію", - заявив президент. 

Нагадаємо, як повідомляв Lviv.Media, за один день українці зареєстрували 6 петицій про зняття обмежень щодо виїзду за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності