Нацполіція переходить у посилений режим роботи

Нацполіція переходить у посилений режим роботи

У посиленому режимі правоохоронці працюватимуть з 14 до 19 лютого

Відсьогодні та до 19 лютого особовий склад Нацполіції працюватиме у посиленому режимі. Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

"Посилений режим поліції - це не додатковий привід для паніки. Це про захист та повну готовність", - зазначає Ігор Клименко.

Йдеться про збільшення кількості патрулів, які забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок на вулицях. Також поліція розгорне додаткові ситуаційні центри для цілодобового моніторингу оперативної обстановки країни.

Окрім того, Нацполіція візьме під охорону об’єкти критичної інфраструктури, органи державної влади та місцевого самоврядування.

За словами голови Нацполіції, таке рішення прийняте для того, щоб оперативніше реагувати на будь-які загрози безпеці громадян.

Нагадаємо, у Службі безпеки України заявили про чергову хвилю гібридної війни. Йдеться щодо повідомлення про загрозу вторгнення Росії. Інформаційне нагнітання є лише способом посіяти тривогу серед українців.

Однак Служба безпеки щоденно аналізує різні сценарії розвитку подій і має чіткий план дій на кожен із них. Прояви гібридної війни фіксуються в соцмережах, окремих медіа та поширеннях деякими політиками наративів країни-агресора тощо.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності