• Головна
  • Новини
  • Путін запропонував Порошенку політичний притулок в Росії

Путін запропонував Порошенку політичний притулок в Росії

Путін запропонував Порошенку політичний притулок в Росії

Український експрезидент відповів російському лідеру

Президент РФ Владімір Путін іронічно запропонував політичний притулок в Росії Петру Порошенку, якого обвинувачують у держзраді. Зробив він це на спільній пресконференції з Емануелем Макроном за підсумками 5-годинної розмови з французьким лідером.

"Незважаючи на наші серйозні розбіжності стосовно питання врегулювання на Донбасі... Я вважаю, що він наробив чимало помилок у цьому стосунку. Але все-таки, його переслідування як державного злочинця — теж марне сподівання на успіх у нинішньої влади [України — прим.]. Ми готові таким, як пан Порошенко, надати притулок в Росії", — сказав Путін.

Він додав,  що не слід звинувачувати Порошенка в підписанні Мінських угод та, відповідно, державній зраді. Російський президент сказав, що передбачав такий розвиток подій про політичне переслідування Порошенка наступником.

Петро Порошенко відповів на слова Путіна у своєму фейсбуці.

"Наша команда неодноразово заявляла, що переслідуючи проєвропейську опозицію в Україні, Зеленський насамперед хоче зробити подарунок Путіну. Нині це підтвердив вже сам Путін. Раджу Володимиру Олександровичу припинити радувати Путіна і зайнятися захистом країни. А Володимиру Володимировичу — нарешті усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні", — написав Порошенко.

Нагадаємо, Петра Порошенка підозрюють у держзраді та сприянні терористичним організаціям у “вугільній справі”. 19 січня суд відпустив нардепа під особисте зобов’язання та змусив здати закордонний паспорт. 31 січня Порошенко прийшов до ДБР та принципово відмовився давати покази.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності