Коронавірус: найважливіше сьогодні

Коронавірус: найважливіше сьогодні

Головні новини про карантин та коронавірус

Ще одна львівська лікарня прийматиме пацієнтів з коронавірусом, а про підроблені українські covid-сертифікати заговорили в Америці. Головні новини про карантин та коронавірус.

В Україні не будуть вводити повний локдаун

Уряд не збирається вводити повний локдаун для українців. Про це розповів прем’єр Денис Шмигаль. Наразі 5 областей перейшли в "червону" зону епіднебезпеки. Ще декілька областей можуть потрапити в цю зону найближчим часом.

Навіть при суворому карантині заклади громадського харчування та бізнес зможуть працювати. Єдина умова для них - повна вакцинація відвідувачів та персоналу.

Про підроблені українські covid-сертифікати заговорили в Америці

Американське видання The New York Times звернуло увагу на підробку українських covid-сертифікатів. Газета пише, що підроблені сертифікати та небажання до вакцинації є причиною поширення коронавірусу в Україні.

Також вони зазначили, що лише за жовтень в Україні викрили 15 медичних закладів за торгівлю фальшивими covid-сертифікатами.

Ще одна львівська лікарня прийматиме пацієнтів з коронавірусом

Хворих на коронавірус пацієнтів почне приймати лікарня Львівської залізниці. В закладі планують розмістити 100 ліжок для пацієнтів.

"Всі "ковідні" лікарні повинні відповідати певним вимогам та мати в наявності обладнання, аби госпіталізовані пацієнти з коронавірусом отримували всі необхідні медичні послуги. До цих закладів від 19 жовтня долучається і клінічна лікарня Львівської залізниці", - розповів Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА

Коли лікарня прийматиме хворих на коронавірус пацієнтів поки невідомо. Наразі лікарня формує команди та підписує контракти.

Від завтра почнуть діяти карантинні обмеження в транспорті

Вже від завтра українці повинні дотримуватись нових правил пасажирських перевезень. Тепер їздити між областями можна лише за наявності зробленого щеплення або негативного тесту на коронавірус.

Правила стосуватимуться не лише автомобільного транспорту на маршрутах, але й авіаційне та залізничне сполучення. Нові вимоги до перевезень не стосуватимуться лише дітей до 18 років.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності