• Головна
  • Новини
  • З 21 жовтня в Україні діятимуть нові карантинні правила у транспорті

З 21 жовтня в Україні діятимуть нові карантинні правила у транспорті

З 21 жовтня в Україні діятимуть нові карантинні правила у транспорті

Поки що вони не будуть стосуватися міжміських та міжобласних маршрутів

Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Про це повідомляє Мінздоров’я.

Міжрегіональні перевезення в «жовтих», «помаранчевих» та «червоних» зонах будуть дозволені лише за наявності вакцинації або негативного тесту на коронавірус. Діяти нові правила будуть з 21 жовтня.

Тож водіям та пасажирам необхідно мати документ про повну вакцинацію або зробити одне щеплення від коронавірусу. Окрім того можна мати при собі міжнародний чи внутрішній covid-сертифікати.

У разі відсутності щеплення від коронавірусу необхідно мати негативний результат тестування на ковід. Зробити можна або ПЛР-тест або експрес-тест. Однак діяти вони будуть лише 72 години.

Правила стосуватимуться як регулярних, так і нерегулярних перевезень. Йдеться не лише про автомобільний транспорт на маршрутах, але й авіаційне та залізничне сполучення.

Водночас ці правила не є чинними для міських та внутрішньообласних перевезень. Контроль за виконанням поклали на перевізників.

Нагадаємо, у Львові з 14 жовтня діятиме суворіший карантин. Місто обмежить масові заходи та відмінить планові операції. Старші школи з 18 жовтня перейдуть на дистанційне навчання. Детальніше про обмеження читайте за посиланням.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності