• Головна
  • Новини
  • Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції

Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції

Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції

До України прибуло більше 8 тис. смартфонів лінійки Iphone 13.

Учора в аеропорт “Бориспіль” прибула перша офіційна партія продукції, яку завезла компанія Apple. Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби України.

Загалом до України прибуло більше 8 тис. смартфонів лінійки Iphone 13, із заявленою вартістю понад $7,5 млн.

Митниця наголошує, що Apple уперше завозить свою продукцію до України самостійно. Це стало можливим після відкриття офісу компанії в Києві 30 червня. Також Apple заведе всю лінійку своїх товарів та відкриє власний сервіс з обслуговування своєї продукції.

“Держмитслужба рада привітати першу офіційну продукцію Apple в Україні. Ми зробимо, щоб митне оформлення товарів відбувалось якомога скоріше і український ринок наповнили оригінальні товари одного їх найбільших ІТ-гігантів світу”, - прокоментував прибуття першої офіційної партії Apple заступник Голови Держмитслужби Сергій Звягінцев.

Лише за останні два тижні після презентації Iphone 13 Держмитслужба виявила спроби незаконного ввезення нового смартфону майже на 2,2 млн грн.

Нагадаємо, Apple розробляє технологію, щоб керувати налаштуваннями авто з iPhone. Завдяки цій технології користувачі iPhone зможуть керувати клімат-контролем, радіо, а також отримувати дані спідометра та тахометра на свій телефон.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності