• Головна
  • Новини
  • Німеччина змінила правила в'їзду для невакцинованих туристів з України

Німеччина змінила правила в'їзду для невакцинованих туристів з України

Німеччина змінила правила в'їзду для невакцинованих туристів з України

Невакциновані українці будуть сидіти на 10-денному карантині

З 10 жовтня туристи з України, які не вакцинувалися двома дозами від коронавірусу повинні перебувати на самоізоляції після прибуття до Німеччини. Таке рішення німецький уряд виніс унаслідок високої кількості хворих на Covid-19 в Україні.

За новими правилами невакцинованим українцям доведеться перебувати на 10-денному карантині після приїзду. Термін самоізоляції можна скоротити до 5 днів при наявності негативного ПЛР-тесту. Якщо ж турист має міжнародний сертифікат про вакцинацію двома дозами — на карантині перебувати не потрібно.

Німеччина визнає такі вакцини: BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson (Janssen). Препарат CoronaVac, яким щеплять в Україні, не підійде для перетину кордону.

З моменту останнього щеплення має пройти щонайменше 14 днів. Якщо турист вакцинувався 1 жовтня, в'їхати до Німеччини він зможе тільки 16 жовтня. Однак дітям до 12 років сертифікат про вакцинацію не потрібен.

Оскільки Україну внесли до списку країн високого ризику, перед поїздкою до Німеччини необхідна реєстрація. Ця вимога стосується всіх мандрівників: дорослих і дітей будь-якого віку. Після заповнення анкети система видасть pdf-файл. Його потрібно роздрукувати або зберегти на мобільний телефон.

Додамо, що до списку країн з високим рівнем зараження також потрапили Латвія, Естонія, Ємен та Бруней.

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності