• Головна
  • Новини
  • Голова правління "Укрексімбанку" склав повноваження після скандалу з нападом на журналістів

Голова правління "Укрексімбанку" склав повноваження після скандалу з нападом на журналістів

Голова правління "Укрексімбанку" склав повноваження після скандалу з нападом на журналістів

Працівники банку застосовували фізичну силу та відбирали касети з записом.

Голова правління «Укрексімбанку» Євген Мецгер оголосив про тимчасове складання повноважень на час розслідування нападу на знімальну групу програми «Схеми». Про це йдеться у заяві на офіційному сайті "Укрексімбанку".

"Ситуація, яка виникла навколо Банку, є неприпустимою. Моя надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність. Щоб зняти хоча б частину шкоди репутації Банку та відвернути негатив по відношенню до його чудового колективу, невідкладно пишу заяву про складання повноважень Голови Правління на час проведення необхідних слідчих дій", — пише Євген Мецгер.

4 жовтня на журналістів "Радіо Свобода" скоїли напад у державному «Укрексімбанку» під час запису інтерв’ю із головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером прямо в його кабінеті. Мецгеру не сподобалось одне із запитань журналіста-розслідувача Кирила Овсяного, яке стосувалося майбутнього розслідування.

Банкір наказав охороні «забрати камери» та «дістати із них касети». Співробітники банку застосували фізичну силу до оператора «Схем» Олександра Мазура, відібрали у нього дві камери, забрали картки, на які здійснювався запис та видалили записане відео.

Учора "Схемам" вдалося відновити видалені відео. На відновлених відео є весь запис інциденту, зокрема, зафіксовані вказівки Євгена Мецгера забрати у журналістів техніку та касети. Також з відео зрозуміло, що журналістів закрили у приміщенні та не випускали.

Після звернення журналістів Національна поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Новини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності