• Головна
  • Новини
  • Максим Крипак став найуспішнішим українцем за кількістю медалей на Паралімпіаді 2020

А також встановив новий паралімпійський рекорд.

Український плавець Максим Крипак завоював своє п'яте золото і свою сьому медаль на Паралімпіаді в Токіо та став найуспішнішим атлетом нашої збірної. Зробив він це в комплексному плаванні на 200 м. Його результат  2,05.68 став новим паралімпійським рекордом.

Ще одне золото в плаванні на 200 м вільним стилем виграв Денис Остапченко. Його результат —  3,21.62.

Сергій Ємельянов став золотим призером  у веслуванні на байдарці-одиночці. Він був одним з головних фаворитів змагань.

У цьому ж виді спорту та дисципліні срібло для України виборов Микола Синюк.

Також срібними призерами стали українські легкоатлети Микола Жабняк та Людмила Даниліна. Жабняк став другим у метанні диска, а Даниліна — у забігу на 1500 м.

Срібло у плаванні здобув Андрій Трусов. Він став другим у запливі на 50 м батерфляєм. Для Андрія це шоста нагорода на цих Іграх.

Має срібло Україна і у велоспорті. Єгор Дементьєв став призером групової шоссейної гонки.

Денис Дубров виборов бронзу у плаванні батерфляєм на 100 м.

Загалом Україна станом на 3 вересня зберігає за собою п'яту позицію у медальному заліку із результатом: 23 золота, 44 срібла та 26 бронзових нагород.

Нагадаємо, учора українці виграли два золота у легкій атлетиці.