За наведення російських ракет на об’єкти енергетики СБУ затримала мешканця Прилук

Затриманий агент

Спіймали його під час дорозвідки поблизу локації українських військ на Київщині

Служба безпеки затримала мешканця Прилук, який готував ракетні удари по підрозділах ЗСУ та об’єктах паливно-енергетичного комплексу у Київській та Чернігівській областях. Про це українська спецслужба повідомила 8 липня.

Серед основних цілей ворога були військові аеродроми та підрозділи ППО, а також нафтопереробні заводи, паливні склади та ключові енергогенеруючі підприємства. Щоб отримати координати об’єктів, зловмисник об’їжджав місцевість і приховано фіксував потрібні йому локації на камеру телефону.

Отримані відомості він передавав кадровому співробітнику управління ФСБ по Москві та Московській області, який завербував його через антиукраїнські коментарі у соцмережах. За надіслані повідомлення він отримував від росіян грошову винагороду.

Служба безпеки простежила і задокументувала дії ворожого агента та затримала його під час дорозвідки поблизу локації українських військ на Київщині. Також СБУ провела додаткові заходи для убезпечення стратегічно важливих об’єктів України.

Затриманому повідомили про підозру у державній зраді, вчинену в умовах воєнного стану. Він перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності