• Головна
  • Новини Львівщини
  • У Львівській обласній лікарні модернізували відділення інтенсивного лікування новонароджених

У Львівській обласній лікарні модернізували відділення інтенсивного лікування новонароджених

Оновлене відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених

У медзакладі надають повний комплекс допомоги вагітним, породіллям і немовлятам

У Львівській обласній клінічній лікарні запрацювало оновлене відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених. Воно суттєво підсилить роботу пологового корпусу, який відремонтували за кошти обласного бюджету та відкрили у 2022 році. Про це 1 липня повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Тепер у медзакладі надають повний комплекс допомоги вагітним, породіллям і немовлятам. Дихальна підтримка, сурфактантна терапія, використання донорського грудного молока, спеціалізоване лікування сітківки ока, раннє втручання і це ще далеко не повний перелік можливостей. Тут подбали про все необхідне для виходжування передчасно народжених діток, тож їх не треба буде транспортувати в інші медзаклади.

Також створили умови для того, щоб батьки могли перебувати зі своїми дітьми цілодобово. Майже 3 мільйони гривень з обласного бюджету скерували на встановлення системи вентиляції в оновленому відділенні інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених. Ще 2 мільйони та 300 тисяч гривень виділили на ремонт приміщень відділення реабілітації раннього дитинства в неонатологічному корпусі лікарні.

Це відділення ми планували відкрити ще у лютому 2022 року, проте через збройну агресію Росії відкриття перенеслося. Не скасувалося, а перенеслося. Україна була, є і буде. Ми боремося, у нас народжується нове покоління, ми пройдемо усі випробування. Будемо і надалі співфінансувати та дофінансовувати такі вкрай важливі проєкти”, — зазначив Максим Козицький.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності