У Львівській онколікарні на Гашека облаштують сховище з окремим виходом

Сховище

До укриття матимуть доступ маломобільні люди

В онколікарні на вул. Гашека облаштують сховище. Підвальні приміщення головного корпусу онкологічного центру на вул. Гашека, 2 А реконструюють для облаштування укриття. Про це 26 червня повідомили у Львівській міській раді.

Сховище матиме окремий вихід, розповіли фахівці департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради під час засідання виконавчого комітету. До цього департаменту надійшло звернення щодо реконструкції групи підвальних приміщень будівлі головного корпусу онколікарні на Гашека. Тут планують облаштувати споруду подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття та влаштуванням доступу для маломобільних.

“Сховище влаштовується за новими сучасними нормативами, відповідно має окремий вихід. Готуємо позитивне рішення”, – повідомили в департаменті архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради.

Нагадаємо, у квітні у Львівському перинатальному центрі відкрили спецукриття. В укритті приймають пологи, роблять операції і надають допомогу передчасно народженим дітям під час повітряних тривог.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності