На Львівщині фабрика з виготовлення туалетного паперу забруднила ґрунти своїми відходами

Туалетний папір

Суд зобов’язав “Кохавинську паперову фабрику” сплатити державі майже 143 тис. грн за завдані довкіллю збитки

“Кохавинська паперова фабрика” за рішенням Львівського господарського суду має сплатити державі 142 тис. 751 гривню. Це сума збитків, які фабрика завдала довкіллю, засмітивши ґрунти відходами свого виробництва. Про це 20 червня повідомили у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

Порушення виявили ще під час перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у 2021 році. “Працівниками Інспекції було встановлено, що суб’єкт господарювання засмітив територію виробничими відходами, що призвело до забруднення ґрунтів. За виявлені порушення Інспекцією було нараховано збитки на загальну суму 142 751 грн”, — йдеться у повідомленні.

Державна екологічна інспекція Львівщини подала позов до АТ “Кохавинська паперова фабрика” про стягнення цієї суми в судовому порядку. І 19 червня 2024 року Господарський суд Львівської області позовну заяву задовольнив у повному обсязі.

Оскільки фабрика розташована у селі Гніздичів Жидачівського району Львівської області, то сплачені нею гроші надійдуть на спеціальний рахунок Гніздичівської територіальної громади. Додамо, що “Кохавинська паперова фабрика” виробляє туалетний папір, серветки та паперові рушники.

Нагадаємо, раніше Біля “Арени Львів” Державна екологічна інспекція Львівщини виявила стихійне сміттєзвалище площею 400 кв.м.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності